برخی رازهای کستنشن مژه

ساخت وبلاگ
چکیده : تماس با ماعضویت در اینستگرام مرکز تخصصی کاشت و اکستنشن مژه |برخی رازهای کستنشن مژه برا... با عنوان : برخی رازهای کستنشن مژه بخوانید :
تماس با ماعضویت در اینستگرام

مرکز تخصصی کاشت و اکستنشن مژه |برخی رازهای کستنشن مژه

برای عده‌ زیادی از خانم‌ ها ریمل بهترین دوست است ؛ دوستی که بدون استفاده از آن از خانه بیرون نمی‌ روند. اما اگر راهی برای حذف ریمل و داشتن مژه‌ هایی زیبا وجود داشت آیا باز هم از آن استفاده می‌کردید؟
همه خانم‌ها عاشق …داشتن مژه‌های بلند و تابدار هستند و برای به دست آوردن مژه‌ های زیبا به استفاده از انواع ریمل‌ های، حجم‌ دهنده فر‌کننده ، چند کاره و فر مژه‌ های گران قیمت هم دست می‌زنند.
اما جدیدا متدی برای داشتن مژه‌های بلند پر و برگشته، پا به آرایشگاه‌ ها گذاشته که مورد استقبال بسیاری از خانم‌ هاست؛ این متد هم طرفداران زیادی دارد و هم منتقدان زیاد. اگر شما جزو یکی از این ۲ دسته هستید، بهتر است این مطلب را بخوانید تا باید ها‌ و‌ نباید های روش‌ های زیبا تر کردن مژه‌ ها را یاد بگیرید.

از مژه‌ های کم پشت فرار کنید . . .

اکستنشن مژه کرج

«با کاشت و اکستنشن مژه‌های کاملا طبیعی جذابیت و اعتماد‌ به‌ نفس خود را ۱۰۰درصد افزایش دهید؛ اکستنشن طولانی‌ مدت مژه ۳ماهه کاملا طبیعی»، «خدمات تخصصی اکستنشن مژه (کاشت دائم مژه) با قیمت استثنایی ۸۰ هزار تومان»، «اکستنشن مژه کاملا طبیعی توسط متخصص اکستنشن و کاشت مژه»، حتما بارها با این عبارات روی کاغذهای تبلیغاتی زیر برف پاک‌کن شیشه ماشین، کنار درب منزل یا حتی سالن آرایشگاه‌ها مواجه شده‌اید. تبلیغاتی که بیشتر افرادی را جلب می‌کند که در حال فرار از مژه‌های کم‌پشت هستند و بارها مژه مصنوعی را برای رفع این کمبود انتخاب کرده‌اند. البته متوسط سنی اکثر این طرفداران هم بین ۱۸ تا ۴۵ سال است.

تبلیغات به شما می‌گویند…

«مژه‌های شما طی مرحله کاشت که به‌صورت کاملا حرفه‌ای و با استفاده از محصولات کاملا فرموله و مخصوص انجام می‌شود، بلندتر و ضخیم‌تر می‌شود» این شعاری است که در آرایشگاه‌ها از زبان افرادی که ظاهرا متخصص کاشت و اکستنشن مژه هستند، می‌شنوید. در ادامه حتی می‌توانید این عبارات را نیز بشنوید:
« اکستنشن مژه برای استفاده روزانه یا برای افراد با فعالیت روزانه مناسب است. شما می‌توانید به حمام بروید، شنا کنید، سونا بروید یا بخوابید بدون این‌که با مشکل مواجه شوید، زیرا ضد‌آب و با دوام است. حتی می‌توانید بدون هیچ‌گونه ناراحتی، دردسر و بدون نیاز به استفاده از ریمل، از داشتن مژه‌هایی ضخیم‌تر، بلندتر و زیباتر طی ۲۴ ساعت شبانه روز و برای تمام هفته لذت ببرید.» حتی برخی نیز به مشتریان خود این‌طور می‌گویند:« این مژه‌ها فوق‌العاده طبیعی هستند و هیچ‌کس به تفاوت آن‌ها با مژه طبیعی پی نمی‌برد. این مژه‌ها یک فر طبیعی دارند و شما دیگر نیازی به استفاده از فر مژه ندارید. اکستنشن در ضخامت، بلندی و رنگ‌های گوناگون طراحی شده تا به زیبایی با مژه‌های شما ترکیب شود. علاوه‌بر این، وقتی مژه‌ها به‌صورت حرفه‌ای و مناسب کاشته شوند، این مژه‌های سبک کاملا احساس مژه‌های طبیعی را به شما می‌دهند.»

واقعیت چیست؟

اما در کنار تمام فوایدی که از زبان مشوقان به اکستنشن مژه شنیده می‌شود، خوب است بدانید، اکستنشن‌های مژه موقت هستند و دوام آن‌ها بسته به چرخه حیات مژه‌های طبیعی شما و همچنین نحوه نگهداری آنها بین ۸ تا ۱۲ هفته است.
برای همین است که مشتریان این امر مدام به مراجعه دوباره برای ترمیم مجدد مژه‌های‌شان تشویق می‌شوند.

به عقیده متخصصان چشم و پوست، چشم شما با وجود اکستشن مژه حین مسافرت، به‌دلیل آب و هوا قرار گرفتن در معرض انواع میکروب‌های حین سفر، بیشتر در معرض جذب آلودگی‌های مختلف است

افراط نکنید

توصیه متخصصان برای کسانی‌که به هیچ‌وجه دست از هوس اکستشن مژه نمی‌کشند، این است:« در اکستنشن مژه زیاده‌روی نکنید.» یعنی کسانی که یک بار در ماه این کار را انجام دهند در مقابل افرادی که ۳ تا ۴ بار در ماه این کار را انجام می‌دهند، کمتر در معرض خطر قرار دارند. توصیه می‌شود، اکستنشن را برای مهمانی‌های مهمی که دعوت می‌شوید، انجام دهید نه این‌که هر روز تنها به این دلیل که با این کار زیبایی‌تان دو چندان می‌شود، این کار را بکنید. البته آرایشگاهی که برای اکستنشن مراجعه می‌کنید، بسیار مهم است، باید دقت داشته باشید، این محل کاملا پاکیزه باشد و فردی که می‌خواهد این کار را روی مژه‌های شما انجام دهد، فردی ماهر باشد.
علاوه‌بر این، توصیه می‌شود، ابتدا کمی از اکستنشن‌ روی مژگان خود انجام دهید. این توصیه به این دلیل است که بسیاری از خانم‌ها به اکستنشن حساسیت نشان می‌دهند. به همین دلیل توصیه می‌شود، روی قسمت کمی از مژه‌ها‌ اکستنشن انجام دهید و به‌مدت یک یا ۲ ساعت صبر کنید. اگر آلرژی یا حساسیتی احساس نکردید، آن‌گاه به کارتان ادامه دهید. در غیر این صورت شما دیگر نمی‌توانید از اکستنشن مژه استفاده کنید.

زمان‌ یک تا ۳ ساعت

این روزها روش جدید «کاشت مژه» سر و صدای زیادی به پا کرده است. روش کاشت مو به گوش همه خورده و شاید بسیاری از افراد آن را تجربه کرده باشند، ولی کاشت مژه چندان شناخته شده نیست. این روش علاوه‌بر مقاصد زیبایی، برای بیمارانی مناسب است که به‌دلیل سوختگی یا بیماری‌های پوست و مو، مژه‌های خود را از دست داده‌اند و می‌توان گفت برای این گروه از افراد، معجزه می‌کند. کاشت مژه روشی بسیار ظریف است که هدف اصلی انجام آن، جایگزین کردن مژه‌های طبیعی روی خط رویش مژه است. کاشت مژه در حقیقت یک روش جراحی است که برای موفقیت آن به یک تیم جراحی ماهر، ابزار و وسایل مناسب، تکنیک و روش‌های صحیح و ذوق و هنر کنار یکدیگر نیاز دارد. معمولا یک پیوند از فولیکول‌های موی پشت گردن برداشته می‌شود و هر یک از این موها به‌صورت جداگانه در خط رویش مژه پلک بالا قرار می‌گیرند. می‌توان ۵۰ تا۶۰ عدد مو را با این روش در محل جدید قرار داد. این جراحی با بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و یک تا ۳ ساعت زمان می‌برد. موهای جدید سریع‌تر از موهای طبیعی مژه رشد می‌کنند و شاید لازم باشد آنها را کوتاه کنید. این جراحی میکروسکوپی نیز برای جایگزینی موهای ابرو استفاده می‌شود.

تفاوت اکستنش مژه و کاشت مژه 

این دو کاملا با یکدیگر متفاوت‌اند. اکستنشن مژه با موهای کاملا طبیعی به صورت شش ماهه کاشته می‌شود و معمولا دو هفته یک‌بار نیاز به ترمیم دارد در صورتیکه در روش اکستنشن از تارهای مصنوعی استفاده شده که طول عمر کوتاه‌تری هم دارد. به عقیده متخصصان، پیوند مژه بسیار مشکل و پردردسر است، چون نزدیک چشم و بسیار حساس است.


NILIAEYELASHاکستنشن مژه کرج آموزش اکستنشن مژه فروش پک مواد اکستنشن مژه آموزش کاشت مژه کرج قیمت اکستنشن مژه

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۶ساعت 13:20&nbsp توسط نیلیااکستنشن  | 

🌟 ,لیفت و لمینت تخصصی مژه کرج🌟 آموزش تخصصی بوتاکس مژه , لمینت،لیفت مژه و اکستنشن مژه بصورت حضوری و مجازی برای اولین بار در کرج 💫 فروش و ارسال مواد لیفت و لمینت مژه به سراسر کشور 💫 09032536706 tlgrm.me/NiliaEyelash1
اکستنشن نیلیا, اکستنشن مژه نیلیا در کرج, فروش و ارسال مواد لیفت و لمینت مژه, لمینت مژه, لیفت و لمینت فروش پک مواد لیفت مژه

...
نویسنده : بازدید : 20 تاريخ : شنبه 11 آذر 1396 ساعت: 7:54